ÖVRIGT / Speglar / Spegel 17099123
nr 1709 9123
förgylld, 40x28 cm
Kondition: färgbortall, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 juni 2025
kl 19:37:54
10/6 17:05:22